...
Firma istnieje od 1990 roku

Wycena

Wycena

Wycena

Przez 40 lat wyceniłam około 400tys. wyrobów biżuteryjnych. Wyceniałam najpierw biżuterię czasów z „głębokiej komuny”, potem przez 29 lat pracowałam wspólnie z Desą, antykwariatami krakowskimi. Tu wyspecjalizowałam się w wycenie biżuterii antycznej.

Biżuteria u nas wyceniana posiada certyfikat z dokładnymi parametrami kamieni szlachetnych, opisem stopów metali, z których jest wykonana.

Certyfikat zawiera również informacje o pochodzeniu wycenionej biżuterii, ze wskazaniem czasu i epoki w historii sztuki, mistrza złotniczego. Zdarza się, że możemy opisać dzieje wycenianego
wyrobu

Wycena

Umów się na wycenę

 Wycena odbywa się w obecności właściciela. Bardzo prosimy o kontakt w celu umówienia terminu. Koszt wyceny wynosi 2% od wycenionej wartości wyrobu + VAT

W naszej działalności nieustannie podążamy za najnowszymi trendami w branży biżuterii, aby oferować naszym klientom wyceny na najwyższym poziomie. Posiadamy szeroką wiedzę na temat rynku antyków, co pozwala nam dokonywać wycen biżuterii z różnych okresów historycznych. W naszej kolekcji znajdują się zarówno wyroby antyczne, jak i współczesne. Wszystkie wyceny są dokonywane przez naszych specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie i wiedzę. Oprócz tego, nasz certyfikat jest nie tylko gwarancją jakości, ale także cenną pamiątką dla przyszłych pokoleń. 

W naszej pracowni gemmologicznej badań dokonuje posiadająca dyplom międzynarodowego certyfikowanego eksperta diamentowego mgr inż. Danuta BańbułaDaszkowska. 

W badaniu wykorzystujemy niezbędny sprzęt do oceny biżuterii i kamieni szlachetnych, w skład którego wchodzą:

Potrzebujesz pomocy?

Nasz Adres

ul. Sławkowska 5-7
31-016 Kraków

E-mail

biuro@antycznabizuteria.com
 

Telefon

+48 791 503 551
+48 12 422 68 72

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.