...
Firma istnieje od 1990 roku

O firmie

O firmie

Galeria Biżuterii Vintage w Krakowie

Firma nieprzerwanie działa od 33 lat. Oferujemy sprzedaż biżuterii antycznej, nowszej biżuterii artystycznej. W naszych gablotach mamy wyroby z epok: wiktoriańskiej, edwardiańskiej, belle epoque, art–deco, secesji. Oferujemy również rzemiosło artystyczne: ceramikę, srebrne zastawy, srebrne cukiernice,
świeczniki, srebrne naparstki, puderniczki, sekretniki… Przyjmujemy do komisu biżuterię, malarstwo, rzemiosło, lampy, srebrne komplety stołowe, zegary. Naszą sztandarową działalnością jest wycena, ocena i badanie biżuterii. Prowadzi ją nieprzerwanie właścicielka firmy od 43 lat.

W naszej ofercie znajdują się także unikalne, ręcznie robione kolczyki, naszyjniki i bransoletki, które są wyjątkowe i wyróżniają się na tle masowej produkcji. Nasze antyczne wyroby biżuteryjne to prawdziwe perełki, które dodadzą szyku i elegancji każdej stylizacji. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam na profesjonalną ocenę wartości każdej rzeczy i zapewnienie
naszym klientom uczciwej ceny. Gwarantujemy, że każdy, kto odwiedzi nasz antykwariat, znajdzie coś dla siebie.

O firmie

Doradztwo

Danuta Bańbuła-Daszkowska , właścicielka firmy posiada 30-letni staż biegłego sądowego. Z tej racji jest biegła w tematyce wycen spadków w formie biżuterii i kamieni szlachetnych, wycen mienia utraconego w wyniku kradzieży, napadów, wycen mienia uszkodzonego oraz ubezpieczeń biżuterii. Chętnie udziela porad dotyczących podziału mas spadkowych, wyboru ubezpieczyciela czy jak postępować chcąc wycenić utracone mienie.

Długoletnie doświadczenie pozwala również na doradztwo w usługach jubilerskich typu naprawy, renowacje, przeróbki, przeszlify.

Informacja

Biżuteria i Kamienie szlachetne

Dokładna wycena

Dokonana przez Biegłego rzeczoznawcę z ponad 30 letnim doświadczeniem.

Certyfikaty

Oficjalnie potwierdzające kompetencje co do rzetelnej wyceny biżuterii.

Profesjonalizm

Działamy nieprzerwanie od ponad 30 lat wykonując, sprzedając i wyceniając biżuterię.

Biżuteria w Krakowie
Informacja o ofercie

Firma prowadzi działalność w zakresie sprzedaży, komisu i skupu biżuterii równolegle z badaniami kamieni szlachetnych w naszej pracowni gemmologicznej. Nasza biżuteria posiada certyfikaty z dokładnymi parametrami kamieni szlachetnych, opisem stopów metali, z których jest wykonana. Certyfikat wykonany w naszej pracowni gemmologicznej zawiera również informacje o pochodzeniu badanej biżuterii, ze wskazaniem epoki, mistrza złotniczego i jej historii.

Potrzebujesz pomocy?

Nasz Adres

ul. Sławkowska 5-7
31-016 Kraków

E-mail

biuro@antycznabizuteria.com
 

Telefon

+48 791 503 551
+48 12 422 68 72

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.